Tartumaa Kultuurikoja liikmed

PDFPrindiSaada link

Artikli sisukord
Tartumaa Kultuurikoja liikmed
Eestseisus
Kõik leheküljed

Tartumaa Kultuurikoja asutasid seltsingulepingu alusel:

Asutajaliige Esindaja KontaktAvatud Ruum OÜ Mikk Sarv See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Eesti Põllumajandusmuuseum Merli Sild See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.H. Elleri nim. Muusikakool Kadri Leivategija See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Kambja Raamatukogu Toivo Ärtis See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Kõrveküla raamatukogu Hele Ellermaa See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Ülenurme raamatukogu Kersti Ernits See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Luunja Kultuurimaja Toomas Aru See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Võnnu Kultuurimaja Marju Marga See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Reola Kultuurimaja Silvi Neps See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Tiigi Seltsimaja Tiina Konsen See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.MTÜ Amme Kannel Ülle Kool See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Keskkond ja Kultuur Rein Lillak See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Noor-Eesti Loomekeskus Lemmit Kaplinski See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Peipsimaa Turism Kaja Allilender See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Piiri Peal Aime Güsson See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Rahvatantsuselts Upsijad Tarmo Lillo See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tanstuselts Taara Kaja Leesmann See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tartu Käsitööklubi Tiina Konsen See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ Margit Reinkukbjas See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit Tarmo Lillo See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Uhti Külasüda Kai Paks See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Asutamiskoosolek toimus 24. aprillil kl 15-17 Uhti Kõrtsihoones (Ülenurme, Tartumaa)

vt. Pressiteade

 Toetajad

Projekti "Kaasav kultuurikorraldus Tartumaal" kaasrahastas
SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital