PDFPrindiSaada link

Kultuuri.net muutus kultuurikavaks!

Head kultuuri.neti kasutajad,

Kultuuri.neti töökal kollektiivil on heameel teatada, et alates 5.11.2012 avanes senine kultuuri.net uuel, kultuurikava.ee koduleheküljel. Kultuurikava toob uue sisu ja uue nime. Nimemuutuse võtsime ette selgema ja suupärasema kaubamärgi leidmiseks.

Eesmärgiks on olnud luua täiuslikeim erinevaid sündmusi koondav keskkond Eestis, mis ühtlasi on lihtsa ja loogilise ülesehitusega. Loodame, et oleme selle ülesandega kenasti toime tulnud. Aga et veelgi paremad olla, palume Teie julgeid arvamusi tagasiside näol.

Palun külastage ja kasutage www.kultuurikava.ee kodulehekülge veebis, sündmuste kalendrit Facebookis ja mobiiltelefoni sõbralikku lehte m.kultuurikava.ee.

 

 

Lisainfo:

Meelis Toom, 515 7417, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Leo Ariva, 56257050, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Mari Ots, 517 5937, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Toetajad

Projekti "Kaasav kultuurikorraldus Tartumaal" kaasrahastas
SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital