Jõuluball Lähte Ühisgümnaasiumis

PDFPrindiSaada link

Kasutaja hinnang: / 1
ViletsParim 

Sündmus: Jõuluball Lähte Ühisgümnaasiumis
Kuupäev: 2013-12-20
Koht: Lähte Ühisgümnaasium
Korraldaja: Lähte Ühisgümnaasium

Lähte Ühisgümnaasiumis toimus jõluball

Laura Kivijärv, Lähte ÜG 11. meediaklassi õpilane

20. detsembril toimus Lähte Ühisgümnaasiumis iga-aastane jõuluball. Balli teemaks oli „Eesti“ ning seda korraldasid 11. klasside õpilased.

Jõuluballil esines nii meie kooli õpilasi kui ka külalisi. Lähte koolist esines teiste seas ka telesaatest „Perepidu“ tuntud  Rauno Koorts koos sõbra Artur Aunapiga.  Samuti astus üles rahvatantsurühm Kringlike. Õhtu peaesinejaks oli ansambel Fantaasia, kes ühe ballilosaleja sõnul oli ülivinge.

Enne jõluluballi sai antud igale ballilosalevale klassile ning ka õptajatele ülesanne koostada humoorikas etteaste ühel teemal Eesti ajaloost.Teemad jagati laiali loosi teel. Etteasteid hindas žürii, kuhu kuulus igast klassist ja samuti õpetajatest üks esindaja. Võitjateks valiti õpetajate etteaste teemal „Eesti siis, kui Keres malenuppu tõstis“. Teise ja kolmanda koha said 10.klassi esitused. Toredad olid aga kõik etteasted!

11. klassid tänavad Anneli Kumarit, Kertu Palmi ja Kristel Tobrelutsu, kes aitasid neid nõuga. Suured tänud sponsoritele, kelleks olid OÜ Sulemees,  ilusalong Samatha, OÜ Avon, ETK, OÜ Vudila Mängumaa, AS Abakhan Fabrics, OÜ Maksi Bussid, AS Triedens, Philip Morris, OÜ Reeda Pagar, Lähte Ühisgümnaasiumile ja Tartu Vallale. Tänud kõigile abilistele!

Toetajad

Projekti "Kaasav kultuurikorraldus Tartumaal" kaasrahastas
SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital