Tartumaa Kultuurikoja liikmed

PDFPrindiSaada link

Artikli sisukord
Tartumaa Kultuurikoja liikmed
Eestseisus
Kõik leheküljed

Tartumaa Kultuurikoja asutasid seltsingulepingu alusel:

Asutajaliige Esindaja KontaktAvatud Ruum OÜ Mikk Sarv See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Eesti Põllumajandusmuuseum Merli Sild See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.H. Elleri nim. Muusikakool Kadri Leivategija See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Kambja Raamatukogu Toivo Ärtis See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Kõrveküla raamatukogu Hele Ellermaa See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Ülenurme raamatukogu Kersti Ernits See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Luunja Kultuurimaja Toomas Aru See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Võnnu Kultuurimaja Marju Marga See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Reola Kultuurimaja Silvi Neps See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Tiigi Seltsimaja Tiina Konsen See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.MTÜ Amme Kannel Ülle Kool See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Keskkond ja Kultuur Rein Lillak See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Noor-Eesti Loomekeskus Lemmit Kaplinski See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Peipsimaa Turism Kaja Allilender See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Piiri Peal Aime Güsson See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Rahvatantsuselts Upsijad Tarmo Lillo See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tanstuselts Taara Kaja Leesmann See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tartu Käsitööklubi Tiina Konsen See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts MTÜ Margit Reinkukbjas See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Tartumaa Rahvatantsujuhtide Liit Tarmo Lillo See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
MTÜ Uhti Külasüda Kai Paks See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.Asutamiskoosolek toimus 24. aprillil kl 15-17 Uhti Kõrtsihoones (Ülenurme, Tartumaa)

vt. Pressiteade

 


 

Juhtimine:

Seltsingut juhib kolmeliikmeline eestseisus. Seltsingu juhtimine on roteeruv, iga poole aasta tagant vahetub üks eetseisuse liige. Iga seltsingu liige peab olema valmis võtma vastutust koja juhtimise eest enda peale.

Tartumaa Kultuurikoja kontakt: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Eestseisus (alates 24.04.2012):

  1. MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts   - esindaja:  Margit Reinkubjas [ See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ]

  2. Tiigi Seltsimaja   - esindaja: Tiina Konsen [ See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ]

  3. Luunja Kultuurimaja   - esindaja: Toomas Aru [ See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ]

Toetajad

Projekti "Kaasav kultuurikorraldus Tartumaal" kaasrahastas
SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital